Kamera najnowszej generacji, która rejestruje i monitoruje Twoje auto przez 24 godziny na dobę, zapewniając całkowitą ochronę przed aktami wandalizmu i piratami drogowymi

🛑 DZIŚ OSZCZĘDZASZ 500 PLN 🛑

⚠️ Uwaga! Oferta za 249 PLN zamiast 749 PLN + Gwarancja na szkody przypadkowe + BEZZWŁOCZNY zwrot

📦 Dostępność na magazynie
✅ Dostępny

Zawsze i wszędzie chron swoje auto przed kradzieżami i wypadkami, otrzymując powiadomienie w czasie rzeczywistym, gdy pojawi się zagrożenie

Odkryj świat z zupełnie nowej perspektywy dzięki naszej innowacyjnej kamerze samochodowej!

Nasza kamera do auta to niezbędny dodatek dla każdego nowoczesnego kierowcy, który chce zoptymalizować bezpieczeństwo, spokój ducha i łączność podczas każdej podróży.

Dzięki krystalicznie czystej jakości wideo w wysokiej rozdzielczości, uchwycisz każdy detal na drodze, pozwalając zachować cenne wspomnienia i mieć wiarygodne dowody w przypadku wypadków.

Zaawansowana technologia na pokładzie automatycznie wykrywa zdarzenia istotne, takie jak gwałtowne hamowanie lub uderzenia, uruchamiając nagrywanie i zabezpieczając kluczowe zapisy.

Montaż jest dziecinnie prosty, dzięki kompaktowemu projektowi i praktycznym przyssawkom. Nasza kamera samochodowa harmonijnie łączy się z wnętrzem pojazdu, nie ograniczając widoku kierowcy.

Ponadto, wbudowana łączność umożliwia dostęp do nagrań bezpośrednio z Twojego smartfona, oferując niezrównaną kontrolę nad Twoim doświadczeniem jazdy.

Czy podróżujesz na długich trasach, poruszasz się po mieście czy po prostu parkujesz, nasza kamera samochodowa jest Twoim niezawodnym towarzyszem, który rejestruje ważne chwile i zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

Nie zostawiaj niczego przypadkowi, jeśli chodzi o Twoje bezpieczeństwo i wspomnienia.

Wybierz naszą kamerę samochodową i kieruj się w stronę bezpiecznej i połączonej przyszłości!

Diventa uno dei primi in Italia ad avere il nuovo modello 2023 di cam ProtectCar a 249 PLN invece di 749 PLN

Główne Korzyści

Monitoruj wszystko na żywo

Protect Car™ stale rejestruje audio i wideo tego, co dzieje się zarówno z przodu, jak i z tyłu twojego samochodu, zarówno w ruchu, jak i podczas parkowania, nawet w nocy. Wysyła powiadomienia na Twój smartfon w przypadku sytuacji ryzykownych rozpoznanych przez sztuczną inteligencję, która przetwarza obrazy, dźwięki, czujnik wstrząsów i lokalizację GPS przez całą dobę. Wyświetla na 2,8-calowym ekranie obraz z kamery tylnej, aby pomóc Ci podczas parkowania, aktywując ją za pomocą komendy głosowej.

Filmy w Najwyższej Rozdzielczości

Protect Car™ rejestruje w wysokiej rozdzielczości, co umożliwia odczyt tablic nawet w nocy dzięki optyce z trzecią generacją czujnika podczerwieni. Posiada 8500mAh baterię USB do ładowania, która działa przez 12 dni po szybkim naładowaniu. Nagrywa filmy na dostarczoną kartę pamięci micro SD o pojemności 32GB i automatycznie nadpisuje stare nagrania, gdy pamięć jest pełna, co pozwala na niezależne działanie przez lata.

Applikacja do monitorowania i zapisywania wszystkiego

Aplikacja Protect Car™ dla systemów iOS i Android umożliwia połączenie w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca za pomocą smartfona, komputera PC lub Maca. Słuchaj i oglądaj obraz na żywo, otrzymując dane o lokalizacji i prędkości. Pobierz wcześniejsze nagrania, sprawdź rejestr powiadomień i wyświetl z jednym kliknięciem nagrania podejrzanych zdarzeń, także zdalnie za pomocą aplikacji.

Dostępna widoczność nocna

Nagrania wyraźne oraz ciągły monitoring nawet w warunkach ograniczonej widoczności.

Widok wsteczny do parkowania

Wystarczy umieścić mini kamerę samoprzylepną, która jest wliczona w cenę, aby mieć pełną kontrolę nawet podczas cofania

Wide field of view

Kąt widzenia do 170 stopni

🛑 DZIŚ OSZCZĘDZASZ 500 PLN 🛑

⚠️ Uwaga! Oferta za 249 PLN zamiast 749 PLN + Gwarancja na szkody przypadkowe + BEZZWŁOCZNY zwrot

📦 Dostępność na magazynie
✅ Dostępny

Jak to uzyskać natychmiast?

Tylko jeśli zamówisz dzisiaj, otrzymasz kamerę samochodową ProtectCar za jedyne 249 PLN zamiast 749 PLN.

W cenie otrzymasz:

  • 1 Model ProtectCar 2023
  • 1 Mini kamera tylna
  • 2 Uchwyty Karta pamięci Micro SD 32GB
  • Możliwość szybkiej wymiany

🛑 DZIŚ OSZCZĘDZASZ 500 PLN 🛑

⚠️ Uwaga! Oferta za 249 PLN zamiast 749 PLN + Gwarancja na szkody przypadkowe + BEZZWŁOCZNY zwrot

📦 Dostępność na magazynie
✅ Dostępny

Wypełnij poniższy formularz zamówienia.

Skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia zamówienia.

Twój zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin.

Płatność przy odbiorze, w sposób bezpieczny.

Zarezerwuj teraz i zaoszczędź 500 PLN

Kamera samochodowa ProtectCar za 249 PLN zamiast 749 PLN

🟠 Ograniczona dostępność

Większość ludzi może czuć pewne ryzyko podczas zakupów online, ale chcielibyśmy Cię zapewnić, że u nas nie ma żadnego ryzyka. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, nie martw się, zrobimy wszystko, abyś był zadowolony. Jesteśmy firmą skupioną na potrzebach klienta. Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej, akceptujesz tę politykę.

Kontakt | Polityka prywatności